قفل برقی-درب ریموت پارکینگ

قفل برقی

 

   امروزه جهت باز کردن انواع درب ها، از قفل های برقی استفاده می گردد. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی داده اند که  بدون نیاز به کلید مکانیکی، درب ساختمان را باز و بسته می کند.

انواع قفل برقی:

قفل برقی مگنتی یا مغناطیسی: از دو قسمت تشکیل شده اند، بدنه اصلی قفل که مگنت نام دارد و به عنوان بخش ثابت روی چهار چوب درب نصب می شود و قسمت متحرک قفل که روی بدنه درب نصب می شود. وزن این قفل سبک بوده و چیزی در حدود 400 گرم می باشد که می تواند بر خلاف وزن سبک خود، فشاری برابر 400 کیلوگرم را تحمل نماید.

عملکرد این قفل بر عکس قفل های مقابل برقی است، به گونه ای که با قطع جریان برق، قفل باز شده و با وصل جریان برق و به محض قرار گرفتن زبانه در برابر قسمت اصلی، قفل بسته می شود.  این قفل را میتوان قفلی با امنیت بالا شمرد.

 

 

قفل برقی شفتی

از دو قسمت نری و مادگی تشکیل شده که بخش اصلی قفل به صورت ثابت بر روی چهار چوب نصب می شود. میله ای به ارتفاع تقریبی 2 سانتی متر در درون قسمت ثابت قفل تعبیه شده که همزمان با بسته شدن درب و رودررو قرار گرفتن دو بخش ثابت و متحرک قفل، میله از درون قفل خارج و با ورود به حلقه بخش متحرک، باعث بسته شدن درب می شود.

این قفل دارای مزایای زیر می باشد :

1. استحکام بالا

2. عدم دسترسی به قفل از بیرون

3. عملکرد اتوماتیک همزمان با بسته شدن درب

4. قابلیت نصب بر روی تمام درب های ورودی از قبیل درب ضد سرقت، درب چوبی و فلزی با ضخامت حداقل 40 میلیمتر

 

 

قفل مقابل برقی

از این نوع قفل در موارد زیادی مثل درب مطب های پزشکان، دفاتر اداری، فروشگاه ها و درب های ورودی ساختمان های مسکونی استفاده می شود هزینه پائین، نصب آسان و سریع، استفاده راحت و استحکام بالا از مزایای این قفل شمرده می شود.

 

قفل برقی درب حیاط

(قفل ضامن دار درب نفر رو)

کاربرد این قفل ها درب های  حیاط و یا درب های ورودی ساختمان های مسکونی و اداریست، قفل هایی که مشکلات  انواع قبلی را نداشته و با کیفیت تر ساخته می شوند. به دلیل اصلاح ساختار این قفل ها استهلاک این قفل ها کاهش یافته و در نتیجه عمر مفید آنها افزایش پیدا میکند.

قفل برقی کاویان و سیزای ایتالیا

/ 2 نظر / 78 بازدید
نمايشگاه هاست hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran با تشکر[گل]